Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2018.03.16 19:10

Krzysztof Tuduj: Mobilizujemy Polaków na 100. rocznicę odzyskania niepodległości!

(poleca )
 
Polacy muszą nauczyć się rozmawiać o polityce za pomocą argumentów, a nie emocji, by nie dawać sobą manipulować. Do zobaczenia!
 
Krzysztof Tuduj, pełnomocnik ds. budowy struktur Ruchu Narodowego, pisze o Narodowej Mobilizacji. O tym, czym ona jest, dlaczego ją powołaliśmy i jaki będzie jej wpływ na rozwój polskiego ruchu narodowego. Zapraszamy do lektury!
 

#NarodowaMobilizacja rozpędziła się już na dobre. Dwa tygodnie, w sumie 8 spotkań i 3 województwa, za nami. A to dopiero połowa pierwszej części obliczonej na kwartał akcji. Nie zwalniamy tempa.

Odbiorcom naszej akcji należy się jednak odrobinę wyjaśnienia, o co w niej chodzi i skąd się wzięła.

Wyjaśniając, trzeba wrócić do rozmów sojuszniczych odbytych w lutym tego roku, w Niepokalanowie, przez główne zarządy Obozu Narodowo Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego.

Nie, tam wcale nie ustalono tej Narodowej Mobilizacji. Ani hasła, ani hasztagu. Po prostu atmosfera tamtego spotkania dała taką inspirację. Atmosferę z kolei stworzył fakt, iż jesteśmy w roku, w którym przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda organizacja na swój sposób ofiarnie angażuje się by na swoim odcinku spisać się jak najlepiej, wypełniając ten rok własną, narodową pracą i właściwą treścią.

Trudno nie odnieść wrażenia, że jakiś rodzaj narodowej mobilizacji Polaków z tego powodu jest po prostu konieczny. Oczywiście nie tylko rocznicowo jest ona uzasadniona. Uzasadnia ją również, ciągle aktualna, potrzeba dnia dzisiejszego i tego, co Polaków spotyka zarówno z zagranicy, jak i ze strony samego rządu.

Mobilizujmy się więc w ramach podjętych zaangażowań, by działać lepiej i z większym rozmachem. Mobilizujmy się podejmując nowe aktywności i odważnie wchodząc na zaniedbane lub nowe pola. Mobilizujmy nowych ludzi dotychczas pozostających obserwatorami lub tylko komentatorami narodowych losów.

W ramach #NarodowaMobilizacja Ruch Narodowy podjęliśmy, w gronie zarządu głównego, decyzję o serii spotkań otwartych.

W trzech etapach, odwiedzimy wszystkie województwa, odbywając w każdym po kilka spotkań z sympatykami i kandydatami do służby w RN.

Na spotkaniach obecni są wymiennie liderzy naszej formacji i pozostałe osoby służące w zarządzie głównym. To również okazja do spotkania wojewódzkich szefów struktur i osób, które lokalnie podejmują narodową aktywność w ramach ruchu.

Nasze spotkania służą zawiązaniu współpracy z chętnymi na to osobami. Dobre struktury zawiązuje się nie zdalnie przez internet, tylko poświęcając czas na realne rozmowy, które trwają również po spotkaniach.

Oczywiście to też okazja na omawianie bieżących zagadnień politycznych. Na prezentowanie poglądów i rozwiązań opartych na odczytywaniu interesu narodowego w danej chwili, co też nasi liderzy nieustępliwie czynią czy to w sejmie czy w mediach.

Wreszcie te spotkanie to miejsce na prezentowanie naszego programu. Czyli kompleksowej wizji na organizację państwa polskiego, by było silne i sprawne, a Polacy czuli się w nim jak gospodarze we własnym domu.

-> Zapraszam do lektury:
http://ruchnarodowy.net/program/

Zakończę zachętą do tego by na poszczególne spotkania zapraszać znajome osoby zarówno za pomocą sieci społecznościowych jak i starymi, niezmiennie najlepszymi sposobami, czyli telefonicznie lub osobiście.

Lista spotkań:
http://ruchnarodowy.net/narodowa-mobilizacja/

Liczba osób do jakich dotrzemy również ma znaczenie, odnośnie tego jak szeroko będą znane kolportowane przez nas argumenty, co w ostateczności może mieć wpływ na kierunek zmian w Polsce. Polacy muszą nauczyć się rozmawiać o polityce za pomocą argumentów, a nie emocji, by nie dawać sobą manipulować. Do zobaczenia!

Krzysztof Tuduj
pełnomocnik ds. budowy struktur
Ruchu Narodowego

 
 
Źródło: ruchnarodowy.net

 
428 odsłon  średnio 4 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: RN, #NarodowaMobilizacja, narodowa mobilizacja, Ruch Narodowy, spotkania, spotkania publiczne, Krzysztof Tuduj, Tuduj.
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Kto stworzył Czerwonych Khmerów, czyli komunizm jako choroba psychiczna
"Każdy zdroworozsądkowo myślący człowiek wie, że idea komunistyczna jest błędna od samego początku."
Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem.
Publikacja liczy zaledwie 30 stron, ale jest to po prostu bomba. Punkt po punkcie wyliczono zalecenia, które mają być wdrożone na całym świecie i na każdy szczeblu – od poziomu organizacji międzynarodowych, poprzez poziom władz państwowych do organizacji pozarządowych, organizacji religijnych, przedsiębiorstw, mediów aż po administratorów stron internetowych. Lektura tych wytycznych po prostu jeży włosy na głowie.
Czy Kościół dręczył Kopernika i Galileusza?
Przezabawne oskarżenia o prześladowanie Kopernika ze strony Kościoła można obalić wysyłając zdjęcie jednej strony z dobrej książki nt historii tamtego okresu.
Być Polką
Francuzki czy Rosjanki nie miały przypisywanych jakichś szczególnych ról ani specjalnych praw, dlatego teraz biedne lewaczki nie odróżniają wyrazów szacunku od molestowania.
Tęczowy terror nadchodzi
Celem nie jest już budzenie współczucia, celem jest przedstawienie odmiennych preferencji seksualnych i związanego z tym trybu życia, jako co najmniej równoprawnego wobec modelu naturalnego, który zachowania seksualne wiąże z prokreacją i zakłada wierność małżonków.
Konfederacja gietrzwałdzka
Jesteśmy kontrrewolucjonistami. Stoimy po stronie wiecznego, zdrowego porządku – przeciwko zarazie utopijnych ideologii.
więcej…
najnowsze komentarze
Re: Czy Polska musi iść drogą Zachodu?
Mufti Turbanator → MatiRani
Re: O pewnej debacie
MatiRani → Mufti Turbanator
Re: Czy Polska musi iść drogą Zachodu?
MatiRani → Mufti Turbanator
Re: Super, zrobimy aborcję!
Marek Stefan Szmidt → Mufti Turbanator
Re: Czy Polska musi iść drogą Zachodu?
Marek Stefan Szmidt → Mufti Turbanator
Re: Czy Polska musi iść drogą Zachodu?
Mufti Turbanator → Marek Stefan Szmidt
Re: Czy Polska musi iść drogą Zachodu?
Marek Stefan Szmidt → Mufti Turbanator
Re: O pewnej debacie
Mufti Turbanator → Marek Stefan Szmidt
Re: O pewnej debacie
Marek Stefan Szmidt → Mufti Turbanator
Re: O pewnej debacie
Mufti Turbanator → Marek Stefan Szmidt
Re: O pewnej debacie
Marek Stefan Szmidt → Mufti Turbanator
Re: Jakiej polityki migracyjnej potrzebuje Polska? [...]
esperance → Mufti Turbanator
Re: Jakiej polityki migracyjnej potrzebuje Polska? [...]
Mufti Turbanator → esperance
Re: Jakiej polityki migracyjnej potrzebuje Polska? [...]
esperance → Mufti Turbanator
więcej…