Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.03.06 09:23

Nie jesteś pedofilem? Odpowiesz za piractwo. Czy postępowanie Policji jest OK?

(poleca )

Marcin Maj - Dziennik Internautów

 
(biurokracja ma się dobrze, coraz lepiej)
 
Jeśli Policja szukała u Ciebie czegokolwiek i tego nie znajdzie, zawsze możesz odpowiedzieć za pirackie programy i to pomimo faktu, że ściganie naruszeń praw autorskich wymaga wniosku pokrzywdzonego. Wychodzi na to, że Policja bardzo się angażuje w szukanie pokrzywdzonych posiadaczy praw autorskich. Czy nie za bardzo?

Całość: +di.com.pl 

 
987 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: internet, biurokracja, policja, Polska, komputery, prawo.
Re: Nie jesteś pedofilem? Odpowiesz za piractwo. Czy postępowanie Policji jest OK? 
w.red, 2013.03.06 o 10:36
Pytanie wydaje się czysto retoryczne,zważywszy że Policja nie służy "wspólnemu dobru" lecz jedynie określonym grupom i ich interesom. To jedno z wielu narzędzi do ściągania skóry zi ludzi i pomocy wspomnianym w ich celach. Skoro "rządzący" robią to samo i im wolno to czemuż policja miałaby postępować inaczej ? Tym bardziej, że stymuluje się ją w tym kierunku tworząc odpowiednie "piony".
W tym globalnym interesie zniewalania narodów przecie nikomu nie zlaeży na podniesieniu poziomu życia czy wykształcenia niewolników. Natomiast pytanie czy nie za bardzo się starają wypadałoby zadać ich szefom i politykom korzystającym z takiego czy innego ukierunkowania ich działań. A że szczególnie oni podwiązani są pod interesy korporacji. Zatem wiadomo dlaczego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie jesteś pedofilem? Odpowiesz za piractwo. Czy postępowanie Policji jest OK?   
Lju, 2013.03.08 o 02:14
Dajcie człowieka, paragraf się znajdzie... To chyba Stalin tak określił swoje prawo - ono dzisiaj funkcjonuje dla nas. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Potrzebni są mężczyźni, którzy wezmą odpowiedzialność za dobro wspólne
– Pora skończyć z bezinicjatywnością i nieodpowiedzialnością męską wyprodukowaną w PRL, a reprodukowaną w kolejnym pokoleniu. Potrzebni są mężczyźni, którzy wezmą odpowiedzialność za coś więcej niż tylko własny sukces ekonomiczny, za dobro wspólne. Narodowe oczywiście – pisze członek Zarządu Głównego Krzysztof Tuduj.
Przewodniczący Episkopatu o niebezpieczeństwie nacjonalizmu i pięknie patriotyzmu
W jaki sposób można scharakteryzować nową generację polskich środowisk narodowych, które odwołują się do założeń przedwojennej narodowej demokracji? [...] Z jednej strony mamy do czynienia z ludźmi o poglądach prawdziwie nacjonalistycznych, którzy hołdują hasłu „Polska [wyłącznie] dla Polaków”, z drugiej zaś strony – z ludźmi o zwyczajnych poglądach patriotycznych. Potrzebna więc jest dalsza formacja.
Dialog Kościoła z judaizmem – jak wyjść z gąszczu błędów
Judaizm i dialog Kościoła z jego wyznawcami budzi często skrajne emocje. Wynikają one z nieporozumień. Powiedzmy jednak jasno: religia Starego Testamentu to co innego, niż oparty głównie na Talmudzie współczesny judaizm.
Nowe szaty socjalizmu
O ile w sferze obyczajowej realizatorzy wytycznych ONZ napotykają w Polsce opór, o tyle w sferze gospodarczej idzie jak po maśle.
Endecki rachunek sumienia
Dawniej endecja skupiała polską elitę. Pierwsze skrzypce grali prawnicy, lekarze, ekonomiści, intelektualiści, przedstawiciele kultury oraz szerokorozumiana klasa średnia. Ruch liczył w szczytowym okresie od 200 do 300 tysięcy członków.
Marksizm kulturowy - największy przekręt w historii (3 odp.)
"Odnotujmy, że Marks [...] w życiu nie przepracował ani jednego dnia, całe życie żerując a to na własnej rodzinie, a to na Fryderyku Engelsie - bogatym właścicielu fabryki tekstyliów." [UWAGA: język i pisownia oryginału jest nie całkiem salonowa, ale ze względu na inne wartości tekst linkuję. MT]
więcej…