Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2012.06.16 09:55

Boni: nie dla crowdfundingu

(poleca )
 
Niekonstytucyjność tych przepisów, podkreślana przez ekspertów jak i sąd, bynajmniej urzędników nie martwi.
 
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji przedstawiło projekt nowelizacji ustawy o zbiórkach publicznych. Każde pozyskiwanie środków w Internecie podlegać ma... ścisłej reglamentacji urzędników.

+www.pch24.pl


"Wszelkie próby pozyskiwania funduszy na działalność w Internecie traktowane będą jako zbiórka publiczna wymagająca zezwolenia ministra"

+wpolityce.pl 

 
1056 odsłon  średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Internet, prawo, zamordyzm, urzędnicy, biurokracja, finansowanie, blogi.
Re: Boni: nie dla crowdfundingu 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.16 o 12:05
Przyczyna jest prosta. Nie mogą rosnąć w siłę społeczności takie jak tutejsza. Bez środków finansowych nie ma siły.
Nie można więc namawiać i mówić, że się zbiera na jakiś cel. Jednak zawsze możemy jako znajomi zrzucić się na wódkę. Będziemy się więc zrzucać na wódeczką, a czasem jak coś zostanie to się opłaci grafika albo jakąś flagę na Marsz Niepodległości, a może kamerkę video?
Zawsze możemy się zrzucić bo sami swoją kasą rozporządzamy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Boni: nie dla crowdfundingu 
w.red, 2012.06.16 o 12:43
W sumie czy inaczej było za PRL-u ? No, fakt było lepiej bo jednak samowolka była dość ostro miarkowana. Za to teraz - "hulaj dusza piekła nie ma". W końcu "nasi" muszą pokazać że koledzy po fachu z Brukselki powinni brać od nich korepetycje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Potrzebni są mężczyźni, którzy wezmą odpowiedzialność za dobro wspólne
– Pora skończyć z bezinicjatywnością i nieodpowiedzialnością męską wyprodukowaną w PRL, a reprodukowaną w kolejnym pokoleniu. Potrzebni są mężczyźni, którzy wezmą odpowiedzialność za coś więcej niż tylko własny sukces ekonomiczny, za dobro wspólne. Narodowe oczywiście – pisze członek Zarządu Głównego Krzysztof Tuduj.
Przewodniczący Episkopatu o niebezpieczeństwie nacjonalizmu i pięknie patriotyzmu
W jaki sposób można scharakteryzować nową generację polskich środowisk narodowych, które odwołują się do założeń przedwojennej narodowej demokracji? [...] Z jednej strony mamy do czynienia z ludźmi o poglądach prawdziwie nacjonalistycznych, którzy hołdują hasłu „Polska [wyłącznie] dla Polaków”, z drugiej zaś strony – z ludźmi o zwyczajnych poglądach patriotycznych. Potrzebna więc jest dalsza formacja.
Dialog Kościoła z judaizmem – jak wyjść z gąszczu błędów
Judaizm i dialog Kościoła z jego wyznawcami budzi często skrajne emocje. Wynikają one z nieporozumień. Powiedzmy jednak jasno: religia Starego Testamentu to co innego, niż oparty głównie na Talmudzie współczesny judaizm.
Nowe szaty socjalizmu
O ile w sferze obyczajowej realizatorzy wytycznych ONZ napotykają w Polsce opór, o tyle w sferze gospodarczej idzie jak po maśle.
Endecki rachunek sumienia
Dawniej endecja skupiała polską elitę. Pierwsze skrzypce grali prawnicy, lekarze, ekonomiści, intelektualiści, przedstawiciele kultury oraz szerokorozumiana klasa średnia. Ruch liczył w szczytowym okresie od 200 do 300 tysięcy członków.
Marksizm kulturowy - największy przekręt w historii (3 odp.)
"Odnotujmy, że Marks [...] w życiu nie przepracował ani jednego dnia, całe życie żerując a to na własnej rodzinie, a to na Fryderyku Engelsie - bogatym właścicielu fabryki tekstyliów." [UWAGA: język i pisownia oryginału jest nie całkiem salonowa, ale ze względu na inne wartości tekst linkuję. MT]
więcej…