Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2015.02.16 13:53

Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece

(poleca )
 
W Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Rosji wypowiedzenie ma dostać nawet 10 procent wszystkich pracowników.
 
Dziennik, opierając się na źródłach w FSB podaje, że wszystkie oddziały rosyjskiej służby bezpieczeństwa na terenie całego kraju otrzymały odpowiednie polecenie z Moskwy, by dostosować się do zaleceń rządowych w ramach nowego budżetu.

Całość: +www.rp.pl

[Zadziwiająca maniera podawania dezinformujących nagłówków. W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że "rosyjska bezpieka" jest pozbawiana znaczenia i słabnie. Tymczasem z drugiej części doniesienia, informującej o faktach, wynika coś wręcz przeciwnego: rosyjskie służby informacyjne są wzmacniane, "rafinowane" personalnie i czyszczone z podpiętych pod nie prywatnych, odsysających środki "rurkowców". MT] 

 
567 odsłon  średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Rosja, FSB, wojna informacyjna, Służba Bezpieczeństwa.
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Malawanda, 2015.02.19 o 20:33
10 % ? Zaś wiadomo, że służby wymieniają po akcji, tee...:-)
Tak działa owa twarda struktura, zawsze skutecznych, co swoje zrobili, wymienić należy. Kropka.
Bo uny już swoje zrobiły, co nie? Te media paskudne, żeby tak do wszystkiego ( no - "wszyskiego beszczelnie") docierać? Jasne, że FSBR ma teraz niepotrzebny ( przez te gówniane media, mm, mm:-) )jakiś mały problem.
A może się troszeczkę mylę i właśnie wszystko dzieje się zgodnie z DUŻYM PLANEM.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Mufti Turbanator, 2015.02.20 o 09:35
Zbłądziliśmy z Espe w poniedziałek do Klubu Ronina. Nie wiem jak Espe, ale na mnie te wszystkie "Polaków rozmowy" wywierają coraz bardziej przygnębiające wrażenie. Są oderwanym od rzeczywistości nawet nie "biciem piany", a jakimś - bo ja wiem? - memłaniem galaretki. I ta miażdżąca przewaga siwych głów na sali...
Tymczasem życie żyje! W młodych, w konkretnych sytuacjach, w pracy i na ulicy. Trzeba teraz bardziej patrzeć, niż myśleć. Być otwartym na "nowe", nie trzymać się własnych sztywnych mentalnych ramek. Natury się nie zagłuszy, a przecież w dojrzałe życie wchodzi nie dotknięte PRLem pokolenie. Czyli nadzieja! A, że może pójść wszystko ciut inaczej, niż nam by się chciało? Cóż! Nie jesteśmy sami na świecie! :)
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Malawanda, 2015.02.23 o 19:21
Tak - tylko że Świat nie jest wyłącznie nasz, albowiem jest nas wszystkich, co nie?
Siwe głowy to przecież doświadczenia. Nie jestem pewna, czy ich wypowiedzi to wyłącznie "memłanie galaretki"
A jeśli natura ma być nie zgłuszona, to czemu odrzucać jej odgłosy. Wszak wszystko wynika z czegoś (taki banał). Podobno wszyscy broniąc swojej doczesności - banałów jako oręża używają. Nie ja to wymyśliłam :-)
I niestety nie jest tak, że w dojrzałe życie wchodzi nie dotknięte PRLem pokolenie. Wszyscy jesteśmy PRLem naznaczeni. Za to na pewno jest tak, że "Nie jesteśmy sami na świecie! :)"
Gorące serdeczności
Ps.Każdy ma dwóch dziadków, a jak funkcjonuje w parze ( no - np. moja córka ze swoim chłopakiem) - to czterech, a na pewno cztery babcie, co nie? :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Mufti Turbanator, 2015.02.23 o 20:20
Czym innym jest doświadczenie, a właściwie umiejętność skorzystania z niego, a czym innym zasklepianie się w przeszłości. "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Chociaż fakt faktem, że każda rzeka jest mokra :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Stanowisko Ruchu Narodowego: polska idea narodowa
Pojawiły się, nawet wewnątrz środowiska narodowego, pytania o stosunek do kwestii tożsamości narodowej, kultury i etnosu. Dlatego przed kilkoma dniami, z inicjatywy władz Ruchu Narodowego, liderzy największych ogólnopolskich organizacji przystąpili do opracowania wspólnego stanowiska na ten temat.
Leszek Żebrowski o kontrowersyjnej wypowiedzi Mateusza Pławskiego
– Wypowiedź rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej była niedopuszczalna, skandaliczna.
W Kościele nie ma miejsca na dialog z masonerią
W Syrakuzach na Sycylii odbyła się sesja zorganizowana przez Lożę Wielkiego Wschodu Włoch pod tytułem: „Kościół i masoneria, tak bliscy, a tak dalecy?”. Co ciekawe, w sesji uczestniczył również… katolicki biskup.
Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej: Nie jesteśmy rasistami, ale separatystami rasowymi (4 odp.)
Jesteśmy separatystami rasowymi, uważamy, że jedna rasa nie jest lepsza od drugiej, ale każda jest inna, zamieszkuje inny kontynent. Etniczności nie należy mieszać.
Krótki tryptyk o usterkach
Zapraszam na krótką gawędę o własnych spostrzeżeniach z patriotyczno-narodowych rozmów. Doświadczenie zebrane z kilkuletnich dyskusji internetowych, a także z ostatnich dwóch lat rozmów z wieloma zatroskanymi Polakami, w różnym wieku, różnych zawodów i różnych miejsc Polski.
My chcemy Boga
Chcemy podkreślić, że my zgadzamy się np. z krytyką szowinizmu, która tam była zawarta. Jednak wydaje mi się, że właśnie w tym dokumencie zabrakło rozróżnienia między szowinizmem a chrześcijańskim nacjonalizmem polskim, który przecież był kreowany przez hierarchów. Mam tu na myśli przede wszystkim dwóch wielkich prymasów, Hlonda i Wyszyńskiego.
więcej…