Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.07.07 08:28 11:13

"Tusk dziwka Putina"

(poleca )
 
Szokujący billboard w centrum Kielc. Przechodnie bili brawo
 
Na jednym z ledowych banerów w centrum Kielc pojawił się Donald Tusk z Władimirem Putinem. Zdjęcie podpisano "Tusk dziwka Putina".

Całość: +www.sfora.pl

[Jeśli już ktoś jest w tym przypadku bardziej rajfurem, niż klientem, to raczej p. Merkel. Ale popularne jest - ciekawe dlaczego? - odwracanie uwagi od Niemiec i szczucie na "Ruska". Któremu zresztą to impotentne ujadanie Polaczków nie przeszkadza. MT] 

 
1262 odsłony  średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Tusk, Rosja, Putin, Niemcy, Merkel, zdrajca, zdrada, okupacja, miękka okupacja, wojna informacyjna.
Re: "Tusk dziwka Putina" 
Christophoros Scholastikos, 2013.07.08 o 12:16
Oczywiście, o niemieckich knowaniach się nie zmieściło na tablicy jak i innych wolnomalarskich :-). Tak czy siak fajnie zobaczyć na bilbordzie trochę prawdy :-).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Stanowisko Ruchu Narodowego: polska idea narodowa
Pojawiły się, nawet wewnątrz środowiska narodowego, pytania o stosunek do kwestii tożsamości narodowej, kultury i etnosu. Dlatego przed kilkoma dniami, z inicjatywy władz Ruchu Narodowego, liderzy największych ogólnopolskich organizacji przystąpili do opracowania wspólnego stanowiska na ten temat.
Leszek Żebrowski o kontrowersyjnej wypowiedzi Mateusza Pławskiego
– Wypowiedź rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej była niedopuszczalna, skandaliczna.
W Kościele nie ma miejsca na dialog z masonerią
W Syrakuzach na Sycylii odbyła się sesja zorganizowana przez Lożę Wielkiego Wschodu Włoch pod tytułem: „Kościół i masoneria, tak bliscy, a tak dalecy?”. Co ciekawe, w sesji uczestniczył również… katolicki biskup.
Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej: Nie jesteśmy rasistami, ale separatystami rasowymi (4 odp.)
Jesteśmy separatystami rasowymi, uważamy, że jedna rasa nie jest lepsza od drugiej, ale każda jest inna, zamieszkuje inny kontynent. Etniczności nie należy mieszać.
Krótki tryptyk o usterkach
Zapraszam na krótką gawędę o własnych spostrzeżeniach z patriotyczno-narodowych rozmów. Doświadczenie zebrane z kilkuletnich dyskusji internetowych, a także z ostatnich dwóch lat rozmów z wieloma zatroskanymi Polakami, w różnym wieku, różnych zawodów i różnych miejsc Polski.
My chcemy Boga
Chcemy podkreślić, że my zgadzamy się np. z krytyką szowinizmu, która tam była zawarta. Jednak wydaje mi się, że właśnie w tym dokumencie zabrakło rozróżnienia między szowinizmem a chrześcijańskim nacjonalizmem polskim, który przecież był kreowany przez hierarchów. Mam tu na myśli przede wszystkim dwóch wielkich prymasów, Hlonda i Wyszyńskiego.
więcej…