Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2014.04.23 20:45

Post Scriptum do Walki Elit o Polskę

(poleca )

Roman Kafel

 
Zero zdziwienia… pisze o tym od dawna..o zjawisku podmiany elit… samo odniesienie do Giertychow jest czescia waznego processu jaki opisalem pare lat temu w Post Scriptum do Walka Elit o Polske
 
Dzialania prof Giertycha maja swoje racjonalne uzasadnienie. Prof Giertych to czlowiek ,ktory uznal -i wierze jest o tym szczerze przekonany-, ze tylko ulegly kompromis daje szanse przezycia ich rodzinie i mozliwosc zaistnienia , wzglednie wygodnego jego synowi Romanowi. Jego dzialania bardzo wywazone i przemyslane w kazdej wypowiedzi swiadcza ,ze jest przepelniony strachem paralizujacycm i jego i rodzine i oblepi kazdego, kto sie z nimi zetknie. Dlatego przypomne..co to za mechanizm,.,:

Kiedy Polska i Polacy odzyskaja suwerenność????

…wtedy i tylko wtedy…kiedy Polacy dorobią się tzn kiedy (odrosna im) własne elity!

Polacy zostali poddani eliminacji polskich elit na przestrzeni 400 lat.

Pierwszą probą było wprowadzenie pojęcia Sarmatyzmu… Czyli w praktyce oddzielenie elity ( szlachty) od narodu, chłopstwa i mieszczanstwa, i dopuszczenie (sic!)jako w jedynym miejscu w Europie, jako niezależnej, wolnej i obłożonej wieloma przywilejami kasty żydowskiej…

Kasta ta zorganizowana w religijną dintojre kryminalno ekonomiczna przejeła kontrole nad ekonomią kraju legalnie i prawnie poprzez instytucję Arendy, ktora oddała w ich ręce najbardziej intratne przedsięwzięcia ekonomiczne i export tzn. handel koniami i bydłem, handel zbożem i zmonopolizowanym przetwórstwem jego nadwyżek -czyli Propinacje.

To pozwoliło na wyeliminownie szlachty- jako kasty rządzacej i odpowiedzianej, jako gospodarza i właściciela …i w sumie zaledwie w ciągu pieciu pokolen doprowadziło do całkowitego upadku, marginalizacji i w sumie do rozbiorów Polski…największego mocarstwa Europy -Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Kahaly z tzw. Waad’em Lubelskim stworzyły niezmiernie silną dintojrę zamieniając instytucje Arendy w doskonale prosperujący aparat finansowej eksploatacji kasty chłopskiej na rachunek i odpowiedzialność szlachty, doprowadząjc do prawie biologicznego jej unicestwienia…

W procesie przetrenowano nowe i niezwykle sprytne rozwiązania lichwiarsko finansowe i bankowe wraz z całą plejadą nowych stanowisk i funkcji włącznie z zawodowymi łapowkarzami – sztadlanami…donosicielami i informatorami, zamieniając ten proceder w doskonale prosperujące przedsięwzięcie. handlu informacją i szpiegostwem na zlecenia.

Tajna i doskonale smarowana sieć tajnego Kahału działała całkowicie swobodnie, ze wgledu na całkowita hermetyczność i tajność.

Już wtedy pojawiające się próby denuncjacji kończyły się dla zdrajców kahałow tragicznie…gdyż mając wyłączność jurysdykcji Kahaly trzymały całe społeczności żydowskie w strachu i absolutnym posłuszenstwie elicie Kahanej.

Zmiany wewnątrz społeczności żydowskiej w tym herezje- jak Frankizm tzn Shabataizm poprawnie antynomianizm..spowodował przemianę dintrojry Kahalnej religijnej – w jeszcze wieksz…ą dintojrę Krytminalno Finansową, a ta dokonała wolty podczas Haskalah i zmiany na Dintojrę Finansowo Polityczna produkując zjawisko Socjalizmu i Komunizmu z cała filozoficzną i ekonomiczną bazą ideologiczno-intelektualną..nowych wykształconych elit zezwalając im na assymilacje dla kariery…i .używając masy żydowskie tradycyjnie wierzące i religijne, jako barwy maskujace, liść figowy i od czasu do czasu- jako kozła ofiarnego.

Konsekwentnie zamieniając się w Globalistyczną Dintoijrę Finansową i Polityczno-Kryminalną ewoluujac w tzw Nomenklature Partyjną, która stała się jego nowa elita….a jej doskonałym narzedziem tzw. Demokratyczny Centralizm Partyjny. Po stworzeniu PRL- czyli Judeopolonii w jej czystej postaci…nomenklatura usiłuje udawać i zastąpić elity narodowe..które poddawane sa bezlitosnej eliminacji z fizyczną likwidacja co bardziej skutecznych jej przedstawicieli.

Stan wojenny był akcja, która w radykalny sposób przeszkodziła przejęciu odpowiedzialności za Polskę przez elity etnicznie polskie i narodowe, Od tego czasu…zmieniono trochę taktyke , znowu bazując na doświadczeniach w Polsce…
Nomenklatura bardzo usilnie stara się odgrywać elity narodowe ( konwersje, zmiana nazwisk , wżenianie sie w polskie rodziny, ostentacyjny katolicyzm, kariery kościelne etc etc..włącznie ze skrajnym nacjonalizmem i antysemityzmem:-)))….. co prawda działa to skutecznie.., ale i z coraz wieksza trudnościa. Kolejne garnitury quasi Polaków ujawniają si.e i zostają skompromitowane. To powoduje strach o nomenklature- czyli ……..Sarmato-Srul czuje się zagrożony.

Zatem należy wg starej uznanej metody i sprawdzonej w praktyce….znowu podmienić kolejny garnitur. Teraz juz szszywaj.ac go z mamzerów , mehesów, a nawet shabes goji…którzy udając Polaków uwiarygadniają sie- gdzie się tylko da i odgrywajcąc…. wściekłych antysemitow, skrajnych rusofobow, utra katolikow, tradycjuonalistów z rożancem w ręce i pianą na pysku.

Po to też straszą Israelem , żeby … za wszelka cene Srulowi Sarmatowi nie stała sie krzywda w Judeopolonii:-))))

Dlatego mamy tak wielki wysyp ultra patriotów produkujacych się i w Radio Maryja, a nawet w Tzw Parawanach, Nowych i… Starych, w mediach niszowych, gdzie doskonali acz koncesjowani jeszcze przez Komnune felietoniści odkrywają tajemnice i powiadają, że grozi nam Judeopolonia… Dziwnie pomijając fakt, że tą Judeopolonię już mamy 70 lat z okładem.

I to wszystko robią zupełnie bezkarnie…przy czym powodzi się im -tym oszołomom koncesjonowanym coraz lepiej…. i wszystkim innym bez wyjątku żyje sie wesoło…dostają programy w mediach, pieniądze na podróże po swiecie , ich wypociny kupują stacje telewizyjne, robią tam programy etc ectc…..i to wszystko w czasie ….kiedy goje padają- jak muchy z rak nieznanych przyczyn, skutkow i ……sprawcow:-)_)

Brylują w mediach głównego frontu ideologicznego, uwiarygadniani w oczach naiwniaków atakami na ich osoby przez takich samych- jak oni…..autorytetów…
Powtarzają to już, którys z kolei raz..z dobrym niestety skutkiem….
Ilu Polaków…tak- tych wykształconych, patriotycznych uważających sie za elite polską- to widzi..i umie ocenić właściwie zamierzenia i cele….??? 
 
Źródło: komentarz na +marucha.wordpress.com 

 
2500 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: elita, elity, Polska, żydzi, Żydzi, propinacja, arendqa, sarmatyzm, sarmaci.
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
MatiRani → Swiatowid
Re: Niemcy. „Za duże dla Europy, za małe dla [...]
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Niemcy. „Za duże dla Europy, za małe dla [...]
GPS → Piotr Świtecki
Re: Czy Polacy.eu.org to portal antysemicki?
Piotr Świtecki → Swiatowid
Re: Czy Polacy.eu.org to portal antysemicki?
Swiatowid → Piotr Świtecki
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
Swiatowid → MatiRani
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Kompleksy "Made in Poland"
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Piotr Świtecki → Marek Stefan Szmidt
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Piotr Świtecki → Marek Stefan Szmidt
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Dedykacja
Piotr Świtecki
Re: Trzy dni w Polin
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
więcej…