Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Idee2013.09.13 16:08 09.16 20:42

Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem?

 
 
Przekonanie, że „za wszystkim stoją Żydzi” w kręgach tzw. Prawdziwych Polaków urasta do rangi credo. Staje się obwarowanym sankcjami, podstawowym kryterium polskości.
 
Pogląd przeciwny (jakoby nie za wszystkie sznurki pociągali Żydzi, albo że Polacy mogą mieć jakiś - choćby szczątkowy - wpływ na rzeczywistość) jest zatem zarazem straszliwie niepatriotyczny i zoologicznie antysemicki. Ot, figiel!

Mówiąc bardziej serio: nikt rozsądny nie zaprzeczy, że w toku dziejów, w całym bogactwie i różnorodności globalnej tkanki społecznej wyróżniają się grupy pod takim czy innym względem specjalne.

Od kiedy w moim imieniu, najzupełniej absurdalnie przeproszono za Jedwabne, zacząłem zwracać uwagę szczególnie na jedną z takich grup. Kolekcjonować związane z nią obserwacje, zarówno bezpośrednie, jak i z „rzeczywistości medialnej”. Kwestie związane z tą grupą były czymś w rodzaju tabu. Mimo, że wszechobecne, budziły nadspodziewanie silne, nie zawsze racjonalne reakcje.
Niewątpliwie coś było na rzeczy! Ale co?

Ponieważ temat w miarę rozpoznawania okazywał się coraz większy i ważniejszy, coraz wyraźniej mnie przerastał, postanowiłem zrobić coming out. Wyjść do lepiej poinformowanych, wystawić się na ożywczy grad faktów i argumentów.

Niestety, zamiast gradu spadła co najwyżej cienka mżawka. Grad? Chyba wyzwisk…

* * *


Nikt nie musi swoich poglądów uzasadniać, póki nie wymaga od innych, by je podzielali. Poza tym, nie samym ratio człowiek żyje. Otwarte postawienie sprawy „jest tak a tak, ale nie umiem tego udowodnić” jest wiarygodne i budzi szacunek.
Gorzej, jeśli zamiast tego wytaczane są pozorne argumenty, będące czystą demagogią, pseudoinformacją lub wręcz kłamstwami. Nie tylko gmatwają, deprecjonują i ośmieszają temat, ale jeszcze przyprawiają gębę wszystkim, którzy próbują go szczerze, choć może nieporadnie, rozeznać. Qui bono?

Szczytem paraintelektualnej hucpy i lenistwa jest pozbawiona uzasadnienia, za to gromka deklaracja żydowskiej wszechpotencji, połączona z wezwaniem „i niech mi ktoś udowodni, że jest inaczej!”

Początkowo przewrotność i dudniącą nicość takiego stawiania sprawy próbowałem obnażyć lustrzanym odbiciem. „Za wszystkim stoją bruneci! I niech mi ktoś udowodni, że jest inaczej!”
Intuicja intuicją, ale braki w wykształceniu dają się we znaki: dopiero ostatnio trafiłem na informacje o Karlu Popperze. Był on m. in. filozofem nauki i w tej właśnie dziedzinie zaproponował pasujące jak ulał do naszych zmagań kryterium demarkacji: naukowe jest to, co jest możliwe do sfalsyfikowania. Stwierdzenie „za wszystkim stoją Żydzi” (względnie „bruneci”) możliwości falsyfikacji po prostu nie daje. Nie ma sposobu na udowodnienie, że gdzieś za plecami piątego dziadka czwartej praciotki ze strony zięcia nie czai się pod jarmułką ogolony dla niepoznaki na łysą pałę brunet.
I chociaż „zdania nienaukowe mogą nadal nieść istotne treści i być wartościowe poznawczo”[1], to będą wymykać się obiektywnej, ściśle racjonalnej dyskusji.

Dodałbym tu jeszcze drugie kryterium: prawdy, rozumianej jako „zgodność sądu z rzeczywistością”. Zgodność tę można zweryfikować diagnostycznością[2], czyli stopniem, w jakim dany pogląd prowadzi do bardziej adekwatnych zachowań i większego wpływu na otoczenie. Bez tego atrybutu objawienie o żydowskiej wszechmocy, nawet prawdziwe, pozostanie daremne.

* * *


Dyletanckie uprawianie antysemityzmu powoduje upadek tej tradycyjnie polskiej dyscypliny… Proszę wybaczyć sarkazm, ale właśnie dlatego się nim posługuję, że od lekceważenia kwestii żydowskiej jestem jak najdalszy.

Na pocieszenie dodam, że nie tylko na internetowych forach temat ten jest trudny w obłaskawieniu. Podobną niemoc zaprezentowali ostatnio dyskutanci i publiczność w Klubie Ronina[3], ponad dwugodzinną dyskusją jedynie utwierdzając już przekonanych i unaoczniając, że niemożliwy jest nie tylko dialog polsko-żydowski, ale nawet polsko-polski.
Pod względem niemocy możemy (my, Polacy.eu.org) sobie pogratulować. Dorównujemy najlepszym.

„Antysemityzm” to socjotechniczny majstersztyk. Jedną wspólnotę konsoliduje, drugą dezintergruje. Trudno tylko pozbyć się niesmaku, bo owa dezintegracja zachodzi nie bez udziału samych dezintegrowanych.
Ale co ja tam wiem, będąc niepełnowartościowym nibypolakiem, syjaninem z Szabesbary, idiot-agentem, i jakimi tam jeszcze rangami Koledzy Prawdziwi Polacy raczyli mnie poodznaczać.

Zresztą, całe to pisanie diabła warte. Bo przecież sir Karl Popper był Żydem, ojcem idei społeczeństwa otwartego i mistrzem George'a Sorosa. I niech mi kto udowodni, że jest inaczej!
  
 
[1] Karl Popper, falsyfikowalność: pl.wikipedia.org
[2] Dziękuję p. docentowi Kosseckiemu za niezwykle poręczny termin. Mam nadzieję, że używam go w miarę poprawnie?
[3] Izrael, Żydzi, Polska. Dyskusja w Klubie Ronina www.youtube.com

Ilustracja pochodzi ze strony bayflicks.net  

 
6310 odsłon  średnio 4,1 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Popper, Karl Popper, logika, antysemityzm, cywilizacje, język, cywilizacja, kultura, polskość, diagnostyczność, nauka, rzeczywistość, Żydzi, żydofilia, żydofobia, żydowskość, żydzi, bruneci, Polacy.
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
MatiRani, 2013.09.13 o 18:11
Wszystkie sznurki zycia publicznego i gospodarki Swiata pociagaja pracownicy etatowi i dorazni Banksterów i Korporatokracji.
Najwieksci Banksterzy Swiata sa pochodzenia zydowskiego.
Najwieksze firmy Swiata sa w rekach Zydów.
Wojny na Bliskim Wschodzie prowokuja Zydzi dla interesów Izraela.

Czyli pasoZydzi sa zródlem zla Ludzkosci
CBDU
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
teli, 2013.09.13 o 18:28
MatiRani zapewne nie widziałeś, a zdecydowanie warto, nie wiem czemu cisza nikt tego nie widział +www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
MatiRani, 2013.09.13 o 18:58
Na Ciemnogrodzie juz to polecano dzis rano. Dziekuje.
Co do ogladania prawie 3 godzinnej dyskusji... nie wiem czy warto. A raczej mysle, ze nie warto.
W porównaniu ze strata czasu, mysle ze nowe info, które bym wyniósl z tej dyskusji, byloby za male aby sie oplacalo.
Oczywiscie to tylko takie zalozenie...
Kosseckiego pczeczytalem prawie wszystko, Siwaka, Ziemkiewcza, Lysiaka, Bednarczyka o zyciu w gettcie juz czytalem juz dawno temu... Lobaczewskigo Ponerologie czytam powoli bo to trudna pozycja... a patrzec na dyskusje w tiwi... ??
Moze nam strescisz?
serdecznosci z odleglosci
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
MatiRani, 2013.09.13 o 18:49
Wycieczkom towarzyszą uzbrojeni po zęby ochroniarze oraz agenci Mossadu. Stanowią mur oddzielający młodzież od „antysemickiej Polski”, mają za zadanie chronić ich przed zagrożeniem czającym się niemal na każdym rogu i nie dopuścić do kontaktu między nimi a Polakami. Dla nich każdy, kto nie jest z ich grupy, stanowi potencjalne zagrożenie - jest prawdopodobnie zamachowcem-samobójcą.
Taniec na grobach
To, co uderza najbardziej, to szokujące zachowanie młodych Żydów odwiedzających nasz kraj. Demolują hotele, zamawiają striptizerki między wizytami w obozach zagłady i nie umieją się zachować w czasie podróży do Polski.
- Samolot po wylądowaniu w Polsce młodzieży izraelskiej wygląda jak pole bitwy. Najgorszy jest jednak stosunek tych dzieciaków do polskiej obsługi. Niedawno jedna ze stewardes dostała od młodego Izraelczyka w twarz. Tylko dlatego, że zbyt długo czekał na coca-colę - przyznaje pracownik LOT proszący o anonimowość.

Ich ochroniarze w agresywny sposób zachowują się w stosunku do każdego, kto próbuje nawiązać kontakt z którymś z uczestników wycieczki. Ambasada Izraela w Polsce od kilku lat otrzymuje informacje o brutalnych zachowaniach osób chroniących żydowską młodzież – w Krakowie zdarzały się brutalne pobicia, a mieszkańcy skarżą się na zakłócanie porządku czy impertynenckie zachowania uzbrojonych w ostrą broń ochroniarzy.

Młodzi Żydzi przyjeżdżają do Polski z przeświadczeniem, że wkraczają do wrogiego kraju, gdzie wszyscy ich nienawidzą, że niemal każdy Polak to antysemita i zaraz ktoś zacznie im wrzucać bomby do hotelu. Wszystkiemu winna propaganda i pranie mózgu, które urządza im się od najmłodszych lat. Kultura celebracji śmierci, jaka panuje w tym narodzie nie ułatwia zdroworozsądkowego podejścia do tego typu wyjazdów. Do tego traumatyczne przeżycia związane z wizytą w Oświęcimiu mogą być dla tych młodych ludzi zbyt wielkim ciężarem do uniesienia.

Wiele hoteli w Krakowie odmawia przyjmowania izraelskich wycieczek ze względu na ich zachowanie. Po najeździe 100 osobowej grupy młodzieży, która hałasuje całą noc, pokoje zostawia w zgliszczach i korzysta z umywalek zamiast toalet trudno się dziwić, że hotelarze nie chcą u siebie takich gości.
+turystyka.wp.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
MatiRani, 2013.09.13 o 19:07
+www.youtube.com

obejrzyjta i skomentujta
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
Zenon Jaszczuk, 2013.09.13 o 22:10
MatiRani.
Pisałem nie tylko ja o tych zasrańcach w Polsce i Krakowie. Zapewne kultura jest dziedziczna. Dlatego opowiem Ci co mi zawsze mówił dziadek. Podczas IIwś jak u niego mieszkali niemcy to zachowywali się z tzw kulturą. Jak przyszli sowieci(żydostwo-bo mieli ze sobą tzw "bank wojenny) to spali w stodole na sianie i tam jednocześnie srali. Nawet nie schodzili z siana ze stodoły. Tak więc wszystko się potwierdza. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
MatiRani, 2013.09.13 o 23:28
Wielu pisalo, film juz widzialem dawno temu, ale powtarzanie jest matka wiedzy. Moze nawet Muftiego przekonam? ( o ile mu pozwolone bedzie )
Czytales Pattona wspomnienia z okresu 44-45? Opisuje niesamowite zachowania sie zydów w obozach przejsciowych: gromadzenie wszystkiego, kal po katach, mocz, smród, wysylanie bataliony z bronia aby raz na tydziec zmusic ich do umycia sie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
Piotr Świtecki, 2013.09.14 o 11:38
Hmm... Ja myślę, że tę komplikację z "bankiem wojennym" można spokojnie pominąć ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rządzą światem? 
Zenon Jaszczuk, 2013.09.14 o 21:02
Mufti.
Pominąć w jakim celu? Oczywiście nie mieli ze sobą budynku Bank tylko kufer czy skrzynię pełną pieniędzy. Zapewne potrzebne dla zaopatrzenia wojska. Czy oni cokolwiek kupowali to inna sprawa. Raczej wszystko kradli, ale kasę mieli. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi - Witos prawi krytycznie: 
MatiRani, 2013.09.13 o 23:40
+wolna-polska.pl

Już w 1896 na łamach „Przyjaciela ludu” Wincenty Witos oskarżał Żydów, że usuwają chłopów polskich z każdego dochodowego zajęcia, zmonopolizowali handel i dyktują wysokie ceny, w sojuszu z dziedzicami traktują włościan jak śmieci, sprzedają drożej tym chłopom, którzy świadomi są swojej godności. Zdaniem Witosa „ludzi rozumnych, szanujących swoją godność, Żydzi prześladują we wszelki możliwy sposób, starając się ich zohydzić w oczach innych”.

Podczas I wojny światowej Wincenty Witos głosił, że „ludność jeszcze przed wojną miała dość powodów do niechęci, a nawet nienawiści przeciw Żydom, uważając ich zupełnie słusznie za pasożytów żyjących, jej kosztem, to w czasie wojny nagromadziło się tych powodów jeszcze więcej”. Zdaniem Witosa podczas I wojny światowej Żydzi „szpiegowali i donosili” na Polaków, działania Żydów często prowadziły Polaków „pod szubienicę”. Zdaniem lidera ludowców podczas I wojny światowej Żydzi na arenie między narodowej działali na szkodę Polski i Polaków, zwalczali aspiracje niepodległościowe Polaków, uchylali się od służby wojskowej, czerpali dochody z dostaw dla wojska.

Po odzyskaniu niepodległości, w czasie pierwszego kongresu PSL Piast Wincenty Witos stwierdził, że stanowiące 35% obywateli II RP mniejszości narodowe są wrogie Polsce i Polakom, Żydzi stanowią poważne zagrożenie dla Polski, groźna dla Polski jest monopolizacja kapitału w rękach żydowskich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi - Witos prawi krytycznie: 
Paweł Tonderski, 2013.09.14 o 00:28
W okresie międzywojennym na terenie Polski mieszkało oficjalnie, jakieś 4-6 milionów żydów, wtedy było jasne, kto jest kim, i kto za kim stoi, dzisiaj to nie jest już tak jasne i pewne, natomiast bezmyślne oskarżanie swoich przeciwników o to, że są żydami, nie mając na to pewnych dowodów do niczego dobrego nie doprowadzi. Znowu niezrozumienie tekstu Muftiego i zła interpretacja.

Jeszcze raz zadam pytanie, czy ci co strzelali w komunistycznych więzieniach i nie tylko polskim patriotom w tył głowy, to byli wszyscy żydzi?

Kto chodził na pierwszomajowe pochody, kto należał do PZPR-u, kto należał do ZOMO, UB, SB, IW, MO, WSI, ZSL, SD, kto wspierał ten system w Polsce? Sami żydzi?

Najłatwiej komuś przyczepić etykietkę żyda, to najlepsza metoda na zrobienie z kogoś wroga polskiego NARODU i wykluczenie go poza nawias polskości, a potem znowu będzie jak kiedyś.

Panowie nie tędy droga.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi - Witos prawi krytycznie: 
MatiRani, 2013.09.14 o 00:37
Panie Pawle, ja Pana bardzo szanuje i podziwiam. Ma Pan wiedze o historii Polski której ja nie osiagne nigdy.
Jeszcze raz chyle czola.

Co do tematu, to prosze zauwazyc, ze Mufti stwierdzil, ze Zydem nie jest, i ja nie mam powodu mu nie wierzyc w to co powiedzial ( taka juz moja slowianska natura ). Nie zarzucam mu pochodzenia tylko prozydowskie i antypolskie zachowanie sie.

Ci, co strzelali w potylice, to byli zydzi, owszem.

Na 1 majowe pochody chodzili ci, co musieli - jest róznica miedzy Brystygierowa a Pawlem czy Mackiem na pochodzie, nieprawdaz?

Jak pisalem, je nie oceniam po obrzezanym czlonku tylko po zachowaniu. Pan moze byc zydem i bedzie dla mnie porzadnym czlowiekiem, kto inny bedzie mial polsko brzmiace nazwisko ( Dzierzynski czy Switecki ) i porzadnym czlowiekiem nie bedzie.

Droga, Szanowny Pawle, jest szlakiem prawdy i logiki.
Tylko.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi - Witos prawi krytycznie: 
Paweł Tonderski, 2013.09.14 o 00:46
Ale skąd pewność, że Piotr wszystko wie, że coś czyni w złej intencji. A może on chce być pewnym na 100%, może chce mieć dowody na tezę, którą tutaj większość z nas stawia bez żadnych problemów i dylematów, że za wszelkim złem, które mamy w Polsce stoją jednak żydzi. Ja mam taką pewność, teraz w sposób rzetelny trzeba o tym przekonać takich jak Piotr! To jest nasza rola i zadanie, dziejowa misja, ale nie wyszukiwanie na siłę pomiędzy nas wrogów, którzy tak naprawdę nie są naszymi wrogami, ponieważ to przyniesie więcej szkody niż pożytku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi - Witos prawi krytycznie: 
MatiRani, 2013.09.14 o 05:23
Pewnosc... trudna sprawa.
Tyle trzeba by wiedziec: rodowód matki, pochodzenie naloznicy, plany ukryte i obawy niewyslowione.. nie da sie.
Pozostaje wiec ocena wypowiedzi, komentarzy, uszczypliwosci, usprawiesliwien i oskarzen.
Co tez i niniejszym czynie.
Z czego tez i niniejszym wnioskuje.
Rzeklem
BEDE PRZEKONYWAC!
Czego próbka ponizej
pozdrawiam
MR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi ... jak smiesz???!!! 
MatiRani, 2013.09.13 o 23:49
Na samym wstepie autor pisze: "Przekonanie, że „za wszystkim stoją Żydzi” w kręgach tzw. Prawdziwych Polaków"
Dlaczego ta kpina? Ta ironia? Jakim prawem na portalu "Polacy" jego admnistrator cos takiego wypisuje?
Prosze o odpowiedz.
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi ... jak smiesz???!!! 
Piotr Świtecki, 2013.09.14 o 03:17
Pan jest tak bezczelny (hucpa!), czy tylko kompletnie nie kontaktuje? Nie widzi Pan, co się dzieje? Co się działo także tutaj na Polacy.eu.org? Nie widzi Pan, jak się sam zachowuje?
Pan w ogóle rozumie, co czyta (i pisze)?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: to Żydzi...niestety. A nie Polacy ani Filipinczycy 
MatiRani, 2013.09.14 o 05:25
Rozumiem co czytam.
Z Prawdziwych Polaków nie kpie.
Widze co sie dzieje i wcale mi sie to nie podoba.
Dzwon odpowiada na uderzenie.
Wystarczy w niego nie walic jak sie chce ciszy, a jak sie wali to slucha sie jego dzwieku.

Wracajac do pasozydów, to cóz, wiele zlego Polsce i Swiatu czynia. Niszcza sztuke, wyzyskuja, prostutuuja intelektualnie i fizycznie.
95% porno, 95% finansów, 95% w rzadzie, 95% burdeli, 95% statków niewolniczych, 95% beztalencia, 95% ataków na KK.. itd... czyz nie sa wiec winni 95% naszych niedoli?

Ok, a co my robimy aby Swiat naprawic? Piszemy, przekonujemy, ukazujemy, dzialamy poprawnie i uczciwie dookola nas. Dzieki nam swiat jest nieco lepszy... moze warto pomóc zamiast przeszkadzac?

Ja tu nie widze nic dziwnego. Ktos wymysla Polakom, ktos ich broni. Kazdy ma swoja role, która sam obiera... ( mówie za siebie)
Pam chcialby, aby zapomniec Pana ataki na Polskosc, krytyki i kpiny z Prawdziwych Polaków, gledzenie typu "lelije" i tym podobne. No nie da sie... Nigdy, jest na "papierze" a jak nie to w pamieci.

Czytal Pan Bubla liste "eminentych" Polaków pochodzenia zydowskiego?
Zna Pan dzieci które umieraly z braku leków które zydzi sprzedawali spod lady po paskarskich cenach?
Widzial Pan jak na konkursach artystycznych odpadaja Polacy a do finalu dochodzi zyd bo w jury sa jego wspóplemiennicy?
Wyobraza sobie Pan jadra Szafrarzynskiego zgniecione przez zydówke Lilijke Brytygier?
Zamordowali Panu dziadka w Katyniu strzalem w potylice?
Zniszczyli Panu firme bo robil Pan konkurencje zydowi?
Sprzedali panu siostre do burdelu w Ankarze czy w Telawiwie?
Zydowski szmalcownik wydal Pana wujka Gestapo jak ukrywany przez niego zydek nie mógl wiecej szmalcownikowi placic wiec potem Gestapo wujka, ciotke i dzieci rozwalili pod plotem?
Okradal Pana Szechter z kolegami aby miec na bibe w piatek, przed szabasem?
Ktos z Pana rodziny zostal zamordwoany przez zydowskich komunistów wsród 117000 zabitych tuz przed IIWS?
Ktos z Pana rodziny zostal zamordwoany przez zydowskich komunistów wsród 1000000 zabitych juz po IIWS?
...
mam pisac dalej?
W czym nasza wina? Polaków jakichkolwiek, nawet Kozaków jak ja? No w czym?
Zydzi z Wall Street i z The City sprowokowali IIWS, stworzyli komunizm i spowodowali smierc 150.000.000 osób.
Nie uczynili tego Polacy ani nawet nie Niemcy... Sprawili to zydzi. Sorki. Historyczna prawda. Trzeba z tym zyc, po wsze czasy a nigdy inak.
Trzeba to wiedziec, miec to w pamieci.
No i przeciwdzialac wszelkimi mozliwymi sposobami. To obowiazek, to koniecznosc.
Albowiem mordowanie i samobójstwowanie toczy sie dalej... nomen omen, dalej od domu, ale non stop na naszej Ziemi.

PAN TEGO NIE ROZUMIE!!!???
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: to Żydzi...niestety. A nie Polacy ani Filipinczycy 
Piotr Świtecki, 2013.09.14 o 12:12
dzialamy poprawnie i uczciwie

"My"? Jak rozumiem, szczególnie Pan :-D Zasłaniając się "Żydami". Na takim tle rzeczywiście wychodzi się znacznie lepiej, mimo śliskiego unikania uzasadnień zarzutów, a w razie przyparcia do muru - plucia, wyzywania, szkalowania portalu i jego użytkowników. Także chyłkiem i za plecami (bo może nikt poinformowany nie zauważy, a coś jednak przylgnie).
Oj, Panie Etyk! Pan tak na serio, czy jednak hutzpach?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: to Żydzi...niestety. A nie Polacy ani Filipinczycy 
MatiRani, 2013.09.15 o 02:09
empstrembzdrem... jak mawia mistrz Kafel
caso perdido
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi ... juz prosilem... 
MatiRani, 2013.09.14 o 05:28
Prosilem, aby Pan podawal winy Polaków, aby pokazac, ze jestesmy równie winni jak agresorzy.
Albo pokazywal szlachetne uczynki Zydów aby pokazac ze sa dobrymi ludzmi.

Tylko konkretne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi ... juz prosilem... 
Piotr Świtecki, 2013.09.14 o 12:49
A Pan znowu swoje: "i niech mi ktoś udowodni, że jest inaczej".
Jeśli Pan stawia jakąś tezę, to Pan powinien ją udowodnić. Od razu wyjaśniam: wyzwiska to nie to samo :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wyzwiska?? Żydzi ... juz prosilem... 
MatiRani, 2013.09.15 o 02:16
Wyzwiska??? Jakie wyzwiska???
Powtarzam:
Czytal Pan Bubla liste "eminentych" Polaków pochodzenia zydowskiego?
Zna Pan dzieci które umieraly z braku leków które zydzi sprzedawali spod lady po paskarskich cenach?
Widzial Pan jak na konkursach artystycznych odpadaja Polacy a do finalu dochodzi zyd bo w jury sa jego wspóplemiennicy?
Wyobraza sobie Pan jadra Szafrarzynskiego zgniecione przez zydówke Lilijke Brytygier?
Zamordowali Panu dziadka w Katyniu strzalem w potylice?
Zniszczyli Panu firme bo robil Pan konkurencje zydowi?
Sprzedali panu siostre do burdelu w Ankarze czy w Telawiwie?
Zydowski szmalcownik wydal Pana wujka Gestapo jak ukrywany przez niego zydek nie mógl wiecej szmalcownikowi placic wiec potem Gestapo wujka, ciotke i dzieci rozwalili pod plotem?
Okradal Pana Szechter z kolegami aby miec na bibe w piatek, przed szabasem?
Ktos z Pana rodziny zostal zamordwoany przez zydowskich komunistów wsród 117000 zabitych tuz przed IIWS?
Ktos z Pana rodziny zostal zamordwoany przez zydowskich komunistów wsród 1000000 zabitych juz po IIWS?
...
mam pisac dalej?
W czym nasza wina? Polaków jakichkolwiek, nawet Kozaków jak ja? No w czym?
Zydzi z Wall Street i z The City sprowokowali IIWS, stworzyli komunizm i spowodowali smierc 150.000.000 osób.
Nie uczynili tego Polacy ani nawet nie Niemcy... Sprawili to zydzi. Sorki. Historyczna prawda. Trzeba z tym zyc, po wsze czasy a nigdy inak.
Trzeba to wiedziec, miec to w pamieci.
CBDU
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wyzwiska?? Żydzi ... juz prosilem... 
Piotr Świtecki, 2013.09.15 o 04:42
Leszek Bubel też Żyd, a tych dzieci po paskarskich cenach oczywiście nie znam, bo - jak Pan słusznie zauważył - poumierały; na tym zresztą polegał ich urok jako argumentu.
Poza tym bardzo Panu współczuję. Szczególnie losów siostry i firmy.
Mnie niestety wymienione doświadczenia albo ominęły, albo nie były jakoś specjalnie charakterystyczne dla Żydów (np. nepotyzm).

Wyzwiska??? Jakie wyzwiska???

Nie wie Pan? Naprawdę?! :-D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dowodze ze Żydzi ... juz prosilem... 
MatiRani, 2013.09.15 o 02:33
Inne chazarskie czerwone kundle
Stefan Michnik Szechter – stalinowski kat, morderca sądowy, żydowski komunista – orzekał wyroki z zapałem.
Helena Wolińska aka Fajga Mindla Danielak – stalinowska oprawczyni w mundurze Ludowego Wojska Polskiego, prokuratorka Naczelnej Prokuratury Wojskowej w latach 40. i 50. ub. wieku, sprawczyni kaźni m.in. Augusta Emila Fieldorfa.
Julia Brystiger, nazwana „Krwawa Luna” z powodu wyjątkowej bezwzględności z jaką przesłuchiwała więźniów.

Dobry opis dzialalnosci tego scierwa:
+www.wicipolskie.org

Warto tez posluchac wykladow Leszka Zebrowskiego oraz Tadeusza Pluzanskiego.

Tudziez:
+wolna-polska.pl

zaczyna sie od:
Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego. “W NKWD torturował, bił, słuchał krzyków męczonych ludzi…” Podaj dalej!

Ojciec Aleksandra Kwaśniewskiego był Żydem rosyjskim w stopniu pułkownika NKWD, „wcielony” w Polaka do organizowania nadzoru UB na terenach Pomorza Zachodniego i Północnego. Pod koniec lat czterdziestych zmienia nazwisko na Kwaśniewski i przyjmuje imię Zdzisław. NKWD zaopatruje go w dyplom ukończenia medycyny w Poznaniu i niezbędne dokumenty dla uwiarygodnienia wykonywanego zawodu lekarza.

Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti prosi - Żydzi winni 
MatiRani, 2013.09.15 o 02:39
Do gdańskiego UB przywożono tygodniowo od jednej do dwóch grup żołnierzy AK. Przesłuchiwania prowadzili NKWD-ziści w formie łamania rak, nóg, wyrywanie paznokci itd. Ww. przesłuchania były nadzorowane przez Stolzmana. Następnie przesłuchanych „więźniów” wysyłano transportem samochodowym w kierunku Słupska. Od 1947 r. zaczęto stopniowo likwidować obóz Barkniewo, gdzie byli rozstrzeliwani żołnierze Armii Krajowej.

W związku z tym część więźniów była kierowana do podziemi przy ulicy Jaracza w Słupsku, gdzie była mordowana, następnie zasypywana wapnem, gdzie do tej pory leżą ich prochy. W związku z tym, że Stolzman znał mego ojca, z którym uzgodnił, ze w rezerwie zawsze będzie wyprasowany mundur. Gdy był w Gdańsku, dzwonił do Konsumu, żeby wysłać mundur, wtedy ojciec posyłał mnie z mundurem do Stolzmana.

Wziąłem mundur i poszedłem do urzędu bezpieczeństwa w Gdańsku. Niosąc mundur dla Stolzmana nie spodziewałem się, ze w przeciągu 48 godzin znajdę się w przedsionku piekła. Gdy weszłem do pomieszczenia, gdzie znajdował się Lebe Bartkowski, który przygotował narzędzie do torturowania ludzi, zamiast zameldować swoje przybycie, to ja stanąłem i przyglądałem się, co Bartkowski robi. Tenże nie zastanawiając się uderzył mnie w twarz. Natychmiast odwzajemniłem Bartkowskiemu. Z opresji wybawił mnie Stolzman, który wszedł prowadząc dwie kobiety, jedna młodsza, druga starsza.

Okazało się, ze to była żona i córka jednego z uciekinierów, który przyznał się, że u niego w domu przechowywana jest część narkotyków – zabrano narkotyki i obie panie. Przez pół dnia Szwedzi i Polacy byli przesłuchiwani przez Stolzmana i Bartkowskiego.

Interesowało ich, kto i skąd dostarczył opium na statki, gdzie znajduje się miejsce składowania na terenie Trójmiasta, Ustki, Słupska. Gdy skończono ustne przesłuchiwanie i Stolzman nie dowiedział się, skąd brano tak duże ilości narkotyków, wtedy przystąpiono do fizycznego przesłuchania. „Na tapetę” wzięto więźnia, który na piersi miał zawieszony krzyż.

Bartkowski kazał zdjąć krzyż, lecz przesłuchiwany odmówił. Stolzman kazał Bartkowskiemu powiesić go na haku na łańcuszku od krzyża. Postawiono delikwenta na taborecie i ręce i nogi miał związane, głowę przełożono za łańcuszek powieszony na haku. Następnie Bartkowski raptownie wyrwał ławkę spod nóg. Łańcuszek pękł pod naprężeniem i jednocześnie przeciął prawdopodobnie tętnicę. Krew zaczęła lać się jak z „kranu”. Po kilku minutach człowiek nie żył.

Kazano mi pomóc wynieść zwłoki oraz zmyć podłogę. Krzyż zmywał NKWD-zista. Osobiście słyszałem jak Stolzman mówił do Bartkowskiego, ze krzyż ten weźmie do domu na pamiątkę. Następnym do przesłuchania był młody Polak. Związano mu ręce i nogi oraz powieszono jak świniaka na haku. Obnażono dolną część ciała i Bartkowski szczypcami zaczął ściskać przyrodzenie. Nastąpił niesamowity krzyk bólu torturowanego człowieka. Stolzman kazał przerwać tortury i zapytał czy juz sobie przypomniał, skąd mieli na statku narkotyki. Młody człowiek wskazał na małżeństwo z córką, którzy prawdopodobnie mieli się zajmować transportem narkotyków na statki.

W pierwszej kolejności wzięto seniora rodu. Żonę i córkę ze związanymi rękoma posadzono w bliskiej odległości od ojca i męża. Zaczęto mu zrywać paznokcie z rak i nóg, żeby nie krzyczał zaplombowano mu usta. Torturowany człowiek kilkakrotnie mdlał. Łamano mu palce u rąk i nóg, i ręce. Gdy zdjęto opaskę z ust Bartkowski zapytał go czy będzie zeznawał, odpowiedział, że tak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti prosi - Żydzi winni 
Piotr Świtecki, 2013.09.15 o 04:43
Po co Pan to tutaj wkleja? Bo prosiłem o mniej obsceny +polacy.eu.org, ale Pan lubuje się w epatowaniu nią?

Powyższe teksty są powszechnie wśród zainteresowanych znane. Jaki mają sens pod moim wpisem? Jak się do niego odnoszą?

Co będzie dalej? Wklejone in extenso Protokoły Mędrców Syjonu (oryginał, prosto z Syjamu!) i Żydowskie mordy rytualne (oparte na "faktach autentycznych")? Litości...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
Marek Stefan Szmidt, 2013.09.17 o 13:20
Szanowny Wichrzycielu,
oceniam artykuł na 5 pkt za otwarte postawienie problemu.
Gratuluje także zainteresowania się Popperem, choć nie jest On ideałem i wiele Jego stwierdzeń jest - dla Konserwatysty - nie do przyjęcia. (Temat rzeka, więc go nie podejmuję).

Natomiast odradzam - jak zawsze - "babranie się" w tematach "żydowskich", gdyż ich obecność w przestrzeni publicznej jest utrzymywana sztucznie, celem uzyskania wpływów przez nieliczną, lecz bogatą (Goldman Sachs), hiperaktywna i wpływową mniejszość.

Wbrew powyższemu stwierdzeniu, Konserwatysta zainteresował się działalnością Wielkiej Loży Narodowej Izraela (dzięki uwadze Pani Malawandy) i doszedł do niespodziewanego wniosku, iż... cd. nastąpi niebawem, na stronie głównej :-)

Pozdrawiam Pana serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
Piotr Świtecki, 2013.09.17 o 13:36
Interesuje mnie głównie stan umysłu Polaków (także tych Prawdziwych). Najwidoczniej nie udało mi się tego w artykule wyrazić :(
Kłaniam się z równie zmokłego, drugiego boku Warszawy!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi kontra bruneci, czyli kto rządzi światem? 
Marek Stefan Szmidt, 2013.09.17 o 14:00
Konserwatysta zaryzykuje stwierdzenie, iż stan pustogłowia (zwłaszcza Najprawdziwszych) osiągnął już masę krytyczną... przed implozją
:-(
niskie ukłony
z Los Kabatos
zasyła
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
MatiRani → Swiatowid
Re: Niemcy. „Za duże dla Europy, za małe dla [...]
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Niemcy. „Za duże dla Europy, za małe dla [...]
GPS → Piotr Świtecki
Re: Czy Polacy.eu.org to portal antysemicki?
Piotr Świtecki → Swiatowid
Re: Czy Polacy.eu.org to portal antysemicki?
Swiatowid → Piotr Świtecki
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
Swiatowid → MatiRani
Re: Rosja: zacieśnianie kontroli nad niezależnymi [...]
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Kompleksy "Made in Poland"
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Piotr Świtecki → Marek Stefan Szmidt
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Piotr Świtecki → Marek Stefan Szmidt
Re: Ruskie onuce czerwonej zarazy
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
Dedykacja
Piotr Świtecki
Re: Trzy dni w Polin
Marek Stefan Szmidt → Piotr Świtecki
więcej…