Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.09.08 07:29 07:33

Robert Winnicki: Praca, walka, powściągliwość - o aferze „facebookowej”

(poleca )
 
próby zdyskredytowania czy rozbicia środowiska, dotychczasowe nękanie w najróżniejszy sposób przez służby, pobicia na komendach itd. to tylko przedsmak tego, co może nas czekać, a więc naprawdę realnych represji
 
Nie możemy przecież udawać, że „nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało". Stało się. Odebraliśmy kilka bolesnych lekcji, które warto, by każdy rozważył w swoim sumieniu.
[...]
Zaufanie i umiejętność spoglądania kategoriami całej wspólnoty, jaką się tworzy, jest fundamentem funkcjonowania w szerokim środowisku.


Całość: +www.narodowcy.net 

 
748 odsłon  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Winnicki, Robert Winnicki, Ruch Narodowy, Holocher, wyciek danych, WikiLeaks, Przemysław Holocher.
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Stanowisko Ruchu Narodowego: polska idea narodowa
Pojawiły się, nawet wewnątrz środowiska narodowego, pytania o stosunek do kwestii tożsamości narodowej, kultury i etnosu. Dlatego przed kilkoma dniami, z inicjatywy władz Ruchu Narodowego, liderzy największych ogólnopolskich organizacji przystąpili do opracowania wspólnego stanowiska na ten temat.
Leszek Żebrowski o kontrowersyjnej wypowiedzi Mateusza Pławskiego
– Wypowiedź rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej była niedopuszczalna, skandaliczna.
W Kościele nie ma miejsca na dialog z masonerią
W Syrakuzach na Sycylii odbyła się sesja zorganizowana przez Lożę Wielkiego Wschodu Włoch pod tytułem: „Kościół i masoneria, tak bliscy, a tak dalecy?”. Co ciekawe, w sesji uczestniczył również… katolicki biskup.
Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej: Nie jesteśmy rasistami, ale separatystami rasowymi (4 odp.)
Jesteśmy separatystami rasowymi, uważamy, że jedna rasa nie jest lepsza od drugiej, ale każda jest inna, zamieszkuje inny kontynent. Etniczności nie należy mieszać.
Krótki tryptyk o usterkach
Zapraszam na krótką gawędę o własnych spostrzeżeniach z patriotyczno-narodowych rozmów. Doświadczenie zebrane z kilkuletnich dyskusji internetowych, a także z ostatnich dwóch lat rozmów z wieloma zatroskanymi Polakami, w różnym wieku, różnych zawodów i różnych miejsc Polski.
My chcemy Boga
Chcemy podkreślić, że my zgadzamy się np. z krytyką szowinizmu, która tam była zawarta. Jednak wydaje mi się, że właśnie w tym dokumencie zabrakło rozróżnienia między szowinizmem a chrześcijańskim nacjonalizmem polskim, który przecież był kreowany przez hierarchów. Mam tu na myśli przede wszystkim dwóch wielkich prymasów, Hlonda i Wyszyńskiego.
więcej…