Obecność
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2013.05.16 18:20 18:21

W. P. A.

 

Małe, a cieszy (7)

 
Przejście podziemne przy stacji PKP Warszawa-Włochy.
 
Niedawno już była mowa o tym przejściu. Przy okazji napisu, który - nim został zamalowany - wywołał u redaktorów Gazety Wyborczej niejakie splątanie.

Nowy napis już nie jest tak duży, za to starannie odbito go z szablonu.

Odpowiadanie pięknym za nadobne komukolwiek, nawet lewackim bojówkom, budzi mieszane odczucia. Ale świadomość, że po świecie chodzą nie tylko epigoni żydokomuny i rozmiękczone pięknoduchy, jest pocieszająca.

Treść napisu? Cóż, zwięzła. Pozostawia sporo miejsca wyobraźni.
 
 
 
(Zdjęcie wykonane 14 maja w godzinach wieczornych.) 

 
864 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Włochy, Włochy p* Antifę, Antifa, lewactwo, napis na murze, PKP Włochy.
Re: W. P. A. 
Christophoros Scholastikos, 2013.05.20 o 08:21
To ciekawostka do kolekcji. Udało mi się w sobotę podjechać na chwilę i posłuchać Panów Narodowych. Przed nimi jednak był z projekcją "Transformacji" i jakimś wystąpieniem Grzegorz Braun. Co ciekawe, w odpowiedzi na pytania rozwinął wypowiedź opierając się o... Nie zgadniecie. O Cywilizację Polską. Czy to tylko retoryka czy też głębsze przekonanie, tego nie wiem. Jednak fakt, godny odnotowania, a pewnie jakieś nagrania z tego będą.
pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Kłamstwo powinno się zwalczać prawdą, a nie pałką policyjną.

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Stanowisko Ruchu Narodowego: polska idea narodowa
Pojawiły się, nawet wewnątrz środowiska narodowego, pytania o stosunek do kwestii tożsamości narodowej, kultury i etnosu. Dlatego przed kilkoma dniami, z inicjatywy władz Ruchu Narodowego, liderzy największych ogólnopolskich organizacji przystąpili do opracowania wspólnego stanowiska na ten temat.
Leszek Żebrowski o kontrowersyjnej wypowiedzi Mateusza Pławskiego
– Wypowiedź rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej była niedopuszczalna, skandaliczna.
W Kościele nie ma miejsca na dialog z masonerią
W Syrakuzach na Sycylii odbyła się sesja zorganizowana przez Lożę Wielkiego Wschodu Włoch pod tytułem: „Kościół i masoneria, tak bliscy, a tak dalecy?”. Co ciekawe, w sesji uczestniczył również… katolicki biskup.
Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej: Nie jesteśmy rasistami, ale separatystami rasowymi (4 odp.)
Jesteśmy separatystami rasowymi, uważamy, że jedna rasa nie jest lepsza od drugiej, ale każda jest inna, zamieszkuje inny kontynent. Etniczności nie należy mieszać.
Krótki tryptyk o usterkach
Zapraszam na krótką gawędę o własnych spostrzeżeniach z patriotyczno-narodowych rozmów. Doświadczenie zebrane z kilkuletnich dyskusji internetowych, a także z ostatnich dwóch lat rozmów z wieloma zatroskanymi Polakami, w różnym wieku, różnych zawodów i różnych miejsc Polski.
My chcemy Boga
Chcemy podkreślić, że my zgadzamy się np. z krytyką szowinizmu, która tam była zawarta. Jednak wydaje mi się, że właśnie w tym dokumencie zabrakło rozróżnienia między szowinizmem a chrześcijańskim nacjonalizmem polskim, który przecież był kreowany przez hierarchów. Mam tu na myśli przede wszystkim dwóch wielkich prymasów, Hlonda i Wyszyńskiego.
więcej…